Papildu grāmatvedības, algu grāmatvedības un nodokļu pakalpojumiem, Numeri var palīdzēt Jūsu uzņēmumam arī dažādās citās jomās, kas uzņēmējdarbībā ir vienlīdz nozīmīgas.

Zemāk Jūs atradīsiet galvenās jomas, kurās Numeri spēj Jums palīdzēt. Ja Jūs nespējat atrast pakalpojumu, kas Jums ir nepieciešams, sazinieties ar mums, lai iegūtu plašāku informāciju.

​Finanšu plānošana

 

Mēs uzskatām, ka veiksmīgas uzņēmējdarbības pamatā ir pārdomāts biznesa plāns – tas ir ceļvedis uzņēmuma finanšu mērķu sasniegšanā.

Lasīt vairāk

​Nerezidentiem

 

Vēlaties uzsākt uzņēmējdarbību Baltijas valstīs, taču nepārzināt ne likumdošanu, ne nodokļu politiku, ne potenciālos normatīvos vai birokrātiskos šķēršļus?

Lasīt vairāk

Finanšu audits

 

Iekšējais audits ir kontroles mehānisms, kas palīdz uzņēmuma vadībai izprast reālo finanšu situāciju, gūt pārliecību par uzņēmuma veiktspēju, kā arī novērst iespējamos riskus.

Lasīt vairāk

​Vadības atskaites

 

Katram uzņēmumam ir savi attīstības mērķi. Mēs piedāvājam instrumentus, ar kuru palīdzību izmērīt rezultātus un izvērtēt to atbilstību uzstādīto mērķu sasniegšanai.

Lasīt vairāk
 
 

Personāla lietvedība

 

Algu grāmatvedības un personāla lietvedības uzticēšana mums rezultēsies precīzā un laicīgā darbinieku atalgojuma aprēķināšanā un izmaiņu piemērošanā vienuviet.

Lasīt vairāk

Juridiski pakalpojumi

 

Jebkura sekmīga uzņēmuma pirmsākums ir juridiskā dokumentācija, kas sakārtota atbilstoši normatīvo aktu prasībām. Mēs palīdzēsim Jums šajā procesā, tādējādi mazinot riskus, kas ir saistīti ar jauna uzņēmuma dibināšanu.

Lasīt vairāk

Tulkojumi

 

Grāmatvedības, juridiski vai vadības dokumenti nereti nepieciešami latviešu-angļu vai angļu-latviešu valodā, lai visi uzņēmuma dalībnieki būtu pienācīgi informēti par uzņēmuma darbību. Mēs pārtulkosim Jūsu uzņēmuma finanšu pārskatus, līgumus, dažādas atskaites, lēmumus un citus finanšu dokumentus.