Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai šajā mājaslapā Lasīt vairāk

Numeri sniedz finanšu pakalpojumus un konsultācijas trīs Baltijas valstīs jau vairāk nekā 20 gadus. Mums ir biroji Rīgā, Tallinā un Viļņā.

Mūsu komandā ir labākie jomas profesionāļi - ar gadiem uzkrātu pieredzi grāmatvedības, finanšu pakalpojumu un biznesa vadības jomā.

Mēs perfekti pārzinām smalkākās grāmatvedības nianses un ticam, ka sakārtotas finanses ir jebkura uzņēmuma veiksmes pamatā.

Mūsu mērķis ir Jums palīdzēt nodoties sava uzņēmuma pamatdarbībai, uzņemoties grāmatvedības un finanšu plūsmas sakārtošanu un regulēšanu uz mūsu pleciem.

Savu darbību mēs balstām uz trim vērtībām. Tās ir:

"Panākumi vispirms sakņojas apziņā un pēc tam realizējas materiālajā, bet nekad nenotiek pretēji."

Kompetence

jo mēs esam profesionāļi, kas zina, ko dara.

Konfidencialitāte

jo mēs apzināmies, cik svarīgs ir mums uzticētais.

Precizitāte

jo mēs domājam skaidri, rīkojamies precīzi, runājam konkrēti.

1

Vīzija

Mēs, Baltijas finanšu konsultanti, specializējamies grāmatvedības un finanšu pakalpojumu jomā. Mēs izcili pārvaldām finanšu valodu un zinām kā ieviest finanšu kārtību ikvienā biznesā.

2

Misija

Mēs iedziļināmies mūsu klientu finanšu kārtībā un nodrošinām efektīvākos un vērtīgākos risinājumus visām klientu uzņēmuma finanšu vajadzībām. Mēs sniedzam pilna apjoma grāmatvedības un finanšu konsultāciju pakalpojumus Igaunijā, Latvijā un Lietuvā.

3

Personāla politika

Numeri personāla vadības mērķis ir nodrošināt tādu darbinieku piesaisti un esošo darbinieku motivēšanu, kas sekmētu uzņēmuma kopīgā darba efektivitāti un stratēģisko mērķu sasniegšanu, vienlaikus mērķtiecīgi īstenojot saliedētu kolektīvu, darba un pilnveides iespējas. Mūsu personāla vadības pamatvērtības ir: attīstība, profesionalitāte, labklājība, kvalitāte.

Mūsu komandas līderi

Mūsu komandas līderi ir augsta līmeņa profesionāļi, kas darbojas grāmatvedības un finanšu jomā vairāk nekā 15 gadus. Numeri Latvijas biroja komandā ir 20 profesionāļu, kas lieliski pārvalda grāmatvedības nianses un uzskata, ka finanšu kārtība ir fundamentāli nozīmīga jebkura uzņēmuma panākumu pamatā.